Prezenty,pamiątki

Szukacie oryginalnego prezentu ??? U nas znajdziecie wiele pomysłów na prezenty, pamiątki dla siebie i najbliższych. Zapraszamy do naszego sklepiku z pamiątkami !!!

1. Brzuszek ciążowy 

Jeśli pamiątkowa sesja ciążowa nie wystarczy przyszłe mamy mogą odwzorować kształt swojego błogosławionego stanu . Belly Kit  to idealna pamiątka do uzupełnienia sesji ciążowej.  Gwarantujemy najniższą cenę oryginalnego produktu.

Prezenty,pamiątki-Baby Art brzuszek

Prezenty,pamiątki-Baby Art Brzuszek

Prezenty,pamiątki-Baby Art Brzuszek

2. Tablica-ramka na zdjęcia z farbą do odbicia rączki lub stópki bobasa

Ramki na zdjęcia nie muszą mieć tradycyjnej formy. Proponujemy ramkę Memory Board White & Grey Baby Art. W tej ramce możesz umieścić zdjęcia rysunki, wycinki prasowe i inne pamiątki związane z narodzinami dziecka, zmieniając je tak często jak tylko masz ochotę. Nadaj Twojej ramce indywidualny styl dzięki rączki lub stopy dziecka.

Prezenty,pamiątki-Baby Art Ramka Prezenty,pamiątki-Baby Art Ramka Prezenty,pamiątki-Baby Art Ramka

3. Odlew gipsowy rączki lub nóżki

Poszukujecie wyjątkowego prezentu dla rodziców bobasa? A może macie maluszka i chcielibyście w wyjątkowy sposób zachować na pamiątkę ulotne chwile wczesnego dzieciństwa? Ta ramka jest idealna na te okazje. Baby Art Window Sculpture Frame to oryginalny sposób na wykonanie w łatwy i szybki sposób doskonałego odlewu gipsowego rączki i stópki dziecka, który można oprawić w ramkę i ozdobić według własnego pomysłu.

Prezenty,pamiątki-Baby Art Ramka z odciskiem Prezenty,pamiątki-Baby Art Ramka z odciskiem Prezenty,pamiątki-Baby Art Pudełko z odciskiem