Referencje

Marta

Dziewczyna z BMW

Pierwszy raz w życiu odważyłam się stanąć przed obiektywem innym niż swój własny prywatny 🙂
Gorąco polecam współprace z tak cudownymi istotami jakimi są Monika i Piotr. Nie spodziewałam się że już po kilku minutach będę mogła czuć się tak swobodnie co przełożyło się na świetną zabawę i cudownie zaskakujące efekty 🙂

Helena

referencje-sesja rodzinnaWspółpracowało się z Wami cudownie:) Budujecie przyjacielską atmosferę, co widać na zdjęciach. Monika łapie chwilę tak, że patrząc na zdjęcie, pamiętam ten moment, a jeszcze bardziej pamiętam, co czułam. Pokazuje uczucia ludzi, a jej zdjęcia są prawdziwym nośnikiem pamięci tego, co się działo. I to jest ważne. No, a że jeszcze przy okazji pięknie się na nich wygląda, to też jest miłe:).

Leon

referencje-sesja noworodkowa

Pani Monika wykonała sesję zdjęciową naszego 11-dniowego synka, z której jesteśmy bardzo zadowoleni. Zdjęcia, które zrobiła stanowią niezwykle ważną pamiątkę. Jesteśmy pod wrażeniem cierpliwości i zaangażowania Pani Moniki, gdyż dziecko przez 4 godziny sesji nie chciało zasnąć. Z czułością ustawiała maleństwo, zwracając uwagę na każdy detal. Elastyczność i pomysłowość Pani Moniki zaowocowała przepięknymi zdjęciami wykonanymi w naszym domu.

Gorąco polecamy Panią Monikę wszystkim świeżo upieczonym rodzicom i maluszkom. Mama Magdalena i tata Mateusz.

Magdalena i Tomasz

referencje-fotografia ślubna

Miła, uśmiechnięta, cierpliwa. . .od pierwszego spotkania wrażenie było MEGA pozytywne, do tego poczuliśmy się bardzo swobodnie, super podejście do Klienta (jakbyśmy znali się od lat). Współpraca z Tobą była dla nas czystą przyjemnością 🙂 Zdjęcia zarówno plenerowe jak i reportażowe – piękne i profesjonalne w pełni oddają emocje, które przeżywaliśmy. W zdjęciach Twojego autorstwa widać, że lubisz to co robisz i robisz to z pasją.

Polecamy z całego serca 🙂 Pozdrawiamy Magda i Tomek.